Specializuji se na desktopové aplikace Windows psané v C# NET s daty ukládanými v SQL databázi. V minulosti jsem vytvořil především evidenční, konverzní a komunikační programy pro různorodé zákazníky.
Pro vývoj využívám vlastní aplikační framework urychlující práce na nové aplikaci. Jako referenční aplikace může sloužit například rozsahem menší program pro stahování a tisk elektronických neschopenek

Také je možné upravit váš stávající program napsaný v C#, Delphi nebo Foxpro, jestliže k němu máte zdrojové soubory a oprávnění s nimi nakládat.

Pokud máte o spolupráci a vypracování nezávazné předběžné cenové nabídky zájem, sdělte vaše zadání a co od programu očekáváte. Je-li vaše zadání jen orientační, lze také v dalším kroku ve vzájemné spolupráci provést analýzu problematiky a stanovit podrobné zadání, podle něhož bude možné projekt realizovat.

Programování zakázkového software obvykle probíhá formou průběžné komunikace a kontroly projektu zadavatelem, který tak má možnost i v této fázi relativně jednoduše provádět dodatečné opravy a doplnění zadání a minimalizovat tak dodatečné vícenáklady.

Budete-li potřebovat, samozřejmě zajišťuji i instalaci software, zaškolení obsluhy a podporu uživatelů ve zkušebním i běžném provozu. V běžných situacích používám vzdálenou podporu, takže neplatíte náklady spojené s dopravou.

Pokud je pro vás tento způsob spolupráce zajímavý, neváhejte mne kontaktovat.