Update Grand 29.300

Aktualizace je určena zákazníkům, kteří mají Grand 29 a plně nahrazuje update pro tuto verzi.
Instalační soubor můžete spustit přímo z této stránky. Lze jej ale také uložit do pomocného adresáře a teprve z něj spustit.

Instalátor update 29.300V instalačním programu zvolte pevný disk a adresář, v němž je stávající verze 29 umístěna (standardně C:\GRAND29). Při instalaci budou změněny programy a několik tiskových sestav. Data zůstanou zachována beze změny, pouze se podle potřeby upraví datové struktury. Po instalaci update bude první start účetnictví chvíli trvat a na základní obrazovce by měla být vpravo dole uvedena odpovídající verze. Bude-li na základní obrazovce stále verze nižší, nahráli jste update do nesprávného adresáře a program zůstal nezměněn.

Tisk ve Windows 29.101

Program je určen k tisku některých sestav z dat vytvořených v účetním programu GRAND. Pro jeho použití je vhodná laserová nebo inkoustová tiskárna.

  [18,0 MB]

Číst dál: Tisk ve Windows 29.101

EPodání 29.000

Program je určen k elektronickému podávání ELDP, přihlášek k nemocenskému pojištění OSSZ a měsíčního přehledu zaměstnavatele pomocí portálu VREP.

  [6 MB]
 

Číst dál: EPodání 29.000

DOSPrint pro účetnictví Grand 4.2

Instalační soubor uložte do libovolného adresáře a tam jej spusťte. Instalační program vás provede celou instalací a nakonec program spustí. Zároveň budete vyzváni k zadání adresáře, v němž je účetnictví instalované.

  [8 MB]

© 2018 Daniel Redlich software
Vytvořeno v Joomla 3.8